חדר אמבטיה
כללי

דיספנסר לחדר אמבטיה

כיום כמעט כל בית מצויד במתקן מסוג זה או אחר. מתקנים הם מכשירים המשמשים להוצאת מוצרים או חומרים מתכלים באופן מתואם ומסודר. הוא יכול לספק כמות קבועה של חומר ולעזור לשמור על מקום השימוש נקי ומסודר. חלק מדגמי המתקן הנפוצים כוללים מכשירי סבון, מכשירי שמפו, מכשירי ניקוי למטבח ועוד. במקום להשתמש בחפצים קטנים ודיסקרטיים, מחלקים יכולים לשמור חומרים במקום אחד ולהוציא אותם בצורה נכונה ומסודרת. הוא טוב לניהול מלאי וטוב בשמירה על ניקיון וסדר בחללים ציבוריים או ביתיים.

סוג מקצה

ישנם סוגים רבים של מכשירי סבון, המתאימים לתחומים שונים כמו בית, משרד, מסעדה, מלון וכדומה. להלן כמה דוגמאות לסוגי מכשירי סבון:
1. מתקן לסבון נוזלי – מכיל מכשיר אוטומטי המשתמש בטכנולוגיית תנועה להוצאת כמויות מדויקות של סבון. יחידה זו מונעת נזקי סבון וחוסכת שימוש בסבון.
2. מכשירי קרם נוזלי – מכיל מכשירים להוצאת קרמים נוזליים מדויקים לשימוש במקומות ציבוריים כמו בתי חולים ומרפאות.
3. מתקן סבון גוף – מכיל מכשירים להוצאת סבון גוף מדויק לשימוש במקומות ציבוריים כמו בריכות שחייה ורכבי שטח.

חומרי גלם לייצור דיספנסרים

דיספנסרים עשויים ממגוון חומרים, בהתאם לסוג המתקן ומטרתו. חומרים נפוצים המשמשים לייצור מתקנים כוללים:
1. פלסטיק – זהו חומר קל משקל, עמיד וקל לייצור, ומגיע בצבעים שונים המתאימים לעיצוב הסביבה בה ישמש המתקן.
2. מתכת – המתקן עשוי ממתכת כמו נירוסטה, נירוסטה, או אלומיניום. מתכות אלו יכולות לספק עמידות וקשיחות מצוינות, והן משמשות לרוב בציוד העומד בפני כוחות גדולים יותר.
3. זכוכית – אידיאלי לחומרים נוזליים כמו סבונים ומוצרי טיפוח אחרים, יכולה להיות עשויה מזכוכית. זכוכית קלה לניקוי והיא חומר חזק אך שקוף החושף את הסבון או החומר הנוזלי שבתוכו.

עיצוב מפיץ

עיצוב המקצה תלוי בסוג המקצה ובמטרת השימוש בו. מכשירי סבון לאמבטיה יכולים להיות בעלי עיצוב קלאסי ואלגנטי, עם צורות עגולות ופשוטות, או עיצוב עכשווי ועכשווי, עם צורות מרובעות וצבעים עזים ומלאי חיים. מתקנים לשטיפת ידיים לחדרי אמבטיה או מטבחים יכולים להיות בעלי עיצובים מעשיים ומותאמים כדי להפחית את ההשפעה הסביבתית ולקצר את זמן השימוש בבקבוקי סבון חד פעמיים. סוג זה של מתקן מגיע בצבעים שונים ויכול להשתמש בטכנולוגיה מתקדמת כמו חיישנים ומסכי LCD כדי להציג נתונים על כמות הסבון שנותרה.

אביזרי אמבטיה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן